Новини

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з делегацією Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ у Харкові, на якій сторони обговорили суспільно-політичну, економічну та безпекову ситуацію в регіоні.
Сьогодні на екскурсію до Будинку рад завітали четвертокурсники Харківської державної академії культури, що невдовзі отримають фах телевізійників. Начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату обласної ради Володимир Дягілев та старший викладач кафедри телерепортерської майстерності Академії Євген Маслов розширили знання студентів про взаємодію працівників ЗМІ з органами влади завдяки ефективній комунікації з прес-службою.
15 квітня 2017 року виповнюється перша річниця діяльності Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Вже є перші результати об’єднання Старосалтівської селищної ради, Шестаківської, Молодівської, Хотімлянської, Гонтарівської та Червоноармійської сільських рад.
Молодіжний квест, який стартує 18 квітня, відбудеться за участі голови обласної ради Сергія Чернова, заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача. Депутати облради Роман Веприцький, Денис Дорожкін, Альберт Кононенко,Євген Мошняков, Володимир Рожанський будуть радниками команди, Анастасія Кобець – даватиме завдання, які молодь вирішуватиме разом із депутатами.
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП