Новини

Сьогодні в рамках Чемпіонату України відбувся 3 матч фінальної серії плей-офф, «Локомотив» (Харків)-«Барком-Кажани» (Львів). За волейболістів вболівали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, народний депутат Віктор Остапчук, депутати обласної ради Микола Тітов і Геннадій Мацегора.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та голова постійної комісії облради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, реабілітації учасників бойових дій та АТО Володимир Святаш побували сьогодні в обласній дитячій клінічній лікарні №1.
Можливість залучення підприємств Харківської області до процесу газифікації Македонії обговорювалась сьогодні під час зустрічі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Македонія в Україні Паном Столе Змейкоскі.
Сьогодні, 21 квітня, у малій залі Будинку рад відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення додаткового попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Участь у засіданні взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
У травні поточного року виповнюється 10 років з дня створення Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з делегацією берлінського району Штегліц-Целендорф Федеративної Республіки Німеччина на чолі із заступником бургомістра району Міхаелем Карнецкі.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП