Новини

До Дня територіальної громади, який кожного місяця представники обласної ради проводять у громадах області, долучились студенти - майбутні управлінці та викладачі кафедри менеджменту та адміністрування Харківського Національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова для яких була проведена ознайомча поїздка до Куп’янського району. Організаторами й ініціаторами екскурсу для студентів виступили голова обласної ради Сергій Чернов та радник голови Олена Кулик.
Депутати постійної комісії обласної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва розглянули підсумки реалізації у минулому році обласної програми «Питна вода». У засіданні взяв участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Сьогодні на площі Свободи відбулася урочиста церемонія підняття прапорів України і Євросоюзу. Участь у заході, приуроченому до рішення Ради Європейського Союзу про підтримку законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України, взяли перший заступник голови облради Віктор Коваленко, голови постійних комісій, депутати. На головному майдані міста відбувся урочистий парад: маршем пройшли підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії України та Національної поліції.
Сьогодні відбулось засідання Конституційної комісії, під час якого було розглянуто декілька питань, зокрема, про поточний стан та подальші напрямки роботи комісії, а також щодо порядку опрацювання питань внесення змін до Конституції України щодо Автономної Республіки Крим. У роботі комісії взяв участь президент Української асоціації районних та обласних рад голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Відбулося засідання постійної комісії обалсної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Поміж інших питань депутати розглянули звіт про хід виконання у 2016 році та в I кварталі 2017 року обласної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016 -2020 роки. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП