Новини

В урочистій церемонії запуску нового заводу компанії "Біофарм" взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко, депутати обласної ради.
Пропозиції трудового колективу Комунального підприємства – редакції газети «Слобідський край» стосовно способу реформування видання розглянула сьогодні постійна комісія обласної ради з питань забезпечення прав людии, свободи слова та інформації. У засіданні комісії взяв участь перший заступник голови Харківської обласноїради Віктор Коваленко.
Майбутні вчителі та викладачі дізналися від Сергія Чернова про структуру та особливості діяльності найвищого представницького органу регіону; про функціонування Харківської гуманітарно-педагогічної академії, яка підпорядковується обласній раді; також голова облради ознайомив студентів з історією Харківщини.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів зустріч з виконуючим обов’язки Голови Конституційного Суду України Юрієм Бауліним
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП