Новини

Про це йшлося на сьогоднішньому засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. У роботі комісії взяли участь заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко, керівники харківських інститутів Національної академії медичних наук.
14 травня у Зміївському районі за ініціативи депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молоді, спорту і туризму Валерії Мураєвої відбувся весняний велопробіг
Договір про співробітництво громад у формі реалізації спільного проекту «Спільні зусилля – процвітання громад» підписали голови чотирьох суміжних сільських рад Ізюмського району: Капитолівська (с. Капитолівка, с. Діброва) - ініціатор, Оскільська (с. Оскіл), Комарівська (с. Камарівка, с. Миколаївка), Студенокська (с. Студенок, с.Яремівка, с. Пасіка).
Про це сьогодні членам постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю повідомив заступник начальника Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Харківській області Юрій Чепенко. У засіданні постійної комісії взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в круглому столі «Шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади»
Про це стало відомо під час засідання Харківської Ради регіонального розвитку, що відбулась сьогодні, 15 травня, у малій залі Будинку рад за участі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП