Новини

Засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, відбулось сьогодні у Будинку рад.
Обговорення цього питання під час засідання постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків відбувалося за участі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна на Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області розповіла про проекти, конкурси, гранти, які спрямовані на розвиток територіальних громад. Зокрема, поінформувала про результати відбіркового туру обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».
Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова облради Сергій Чернов на урочистих зборах, присвячених десятиріччю Асоціації, розповів про створення об'єднання та результати десятирічної спільної діяльності.
З цієї нагоди у Зміївському районі сьогодні відбудуться урочисті збори представників сільських, селищних, міських, районних та обласної рад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП