Новини

Захід відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Вечір французької органної музики XX сторіччя у Харківській філармонії відбувся за сприяння Генерального консула ФРН Вольфґанґа Мьоссінґера.
Зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко з представниками місії ОБСЄ на чолі з заступником керівника СММ ОБСЄ у Харкові Пані Хатуною Мургулією відбулась сьогодні у Будинку рад.
У ході засідання постійної комісії облради з питань науки, освіти, культури та духовності депутати розглянули інформацію про хід виконання обласної соціальної Програми реформування системи інтернатних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, протягом 2016 року. Голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови облради Віктор Коваленко взяли участь у роботі комісії.
Хід виконання у 2016 році, а також цьогорічну перспективу обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» сьогодні обговорювали депутати обласної ради на засіданні постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. Участь у засіданні комісії взяв заступник голови облради Володимир Скоробагач.
Напередодні Дня науки голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Сергій Чернов поспілкувався з керівництвом навчального закладу та зустрівся із студентами.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП