Новини

Сьогодні на центральній площі в селищі Печеніги відбулося справжнє розважально-ігрове дійство – загальнорайонне свято з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.
Депутат облради, перший віце-президент - виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов та голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна зустрілись сьогодні у Будинку рад з Головою Офісу Ради Європи в Україні, Представником Генерального секретаря Pади Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи паном Мортеном Енбергом.
1 червня в Краснокутському районі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Серед низки заходів – урочисте відкриття дитячого парку в районному центрі та свято «Обдарована дитина Краснокутщини»
На святі з нагоди Дня захисту дітей в Обласній дитячій клінічній лікарні №1 побував депутат Харківської обласної ради Максим Колінько. Він передав вітання від голови ради Сергія Чернова і депутатського корпусу колективу закладу, побажавши маленьким пацієнтам якнайшвидшого одужання. Оновлений фасад лікарні, яка минулоріч відзначила 40-річчя, а також відділення лікарні оглянули й представники виконавчої влади Харківщини.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів зустріч з Головою Офісу Ради Європи в Україні, Представником Генерального секретаря Pади Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи паном Мортеном Енбергом.
II Конгрес Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів проходитиме 1-2 червня у Харкові на базі навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 84-а). Участь у заході бере депутат Харківської обласної ради перший віце-президент виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Микола Тітов
Телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби працює щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45).
Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня захисту дітей.
Вітання депутатського корпусу обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП