Новини

Сьогодні в обласній раді відбувся круглий стіл під головуванням голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, керівника Центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Людмили Немикіної за участі депутатів та фахівців виконавчого апарату обласної ради, представників департаментів ХОДА, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Українсько-німецької медичної асоціації, ГО «Агенція змін «Перспектива».
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань молоді, спорту і туризму Валерія Мураєва провела черговий особистий прийом громадян в Зміївському районі. З проблемами, у вирішенні яких людям потрібне сприяння депутата, до Валерії Олегівні звернулося 20 осіб.
Під час зустрічі першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні Паном Красіміром Мінчевим, що відбулась сьогодні у Будинку рад, сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію в регіоні, а також перспективні напрямки співпраці між Харківщиною та Болгарією.
Урочистий прийом до Дня журналіста відбувся сьогодні у Будинку рад. На честь свята голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав журналістську спільноту області та вручив нагороди обласної ради.
Сергій Чернов нагородив переможців першого конкурсу журналістських робіт "Історії успіху громад". Урочиста церемонія нагородження відбулась сьогодні у малій залі Будинку рад.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем журналіста
Найщиріші побажання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП