Новини

В ефірі обласного телебачення голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що створення успішних громад шляхом їх об’єднання, матиме позитивні наслідки для всього регіону
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в програмі «Тема дня» на обласному телебаченні розповів про перший досвід об’єднання територіальних громад на Харківщині та в інших регіонах
Засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, відбулось сьогодні, 12 червня, у Будинку рад. У засіданні комісії взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна та депутат обласної ради Максим Колінько.
У Будинку рад відбулась зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка з китайською делегацією на чолі з Віце-Президентом Тяньцзіньської адміністративної академії (ТАА) Фаном Цжіціангом. У зустрічі також взяла участь директор ХарРІ НАДУ Людмила Бєлова.
Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся сьогодні з Войцехом Творкоськи, незалежним експертом Бюро програми Study Tours to Poland, який здійснює моніторинг результатів участі у навчальних візитах до Польщі представників Харківщини.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП