Новини

Йдеться про можливість втілювати спільний проект, делегувати повноваження, здійснювати спільне фінансування, створювати інфраструктурні об’єкти чи органи управління в межах закону «Про співробітництво територіальних громад». На цьому наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час семінару з головами сільських та селищних рад і активом територіальних громад Шевченківського району.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час зустрічі з сільськими головами та активом Шевченківського району, відповідаючи на запитання із залу, висловив особисту точку зору щодо відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Міжрегіональна конференція «Децентралізація: Історії успіху об’єднаних територіальних громад» проходить у Запоріжжі. Від Харківської обласної ради участь у заході бере начальник відділу міжнародних зв'язків та презентаційної роботи управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків Маргарита Камаса.
У Чорноморську Одеської області проходить фінал VI Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів.
У рамках сьогоднішньої робочої поїздки районами області голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з роботою комунальної установи Шевченківський дитячий будинок-інтернат.
Діяльність підприємства спрямована на вирощування зернових та технічних культур, м’ясо-молочне тваринництво.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов перебуває з робочою поїздкою у Чугуївському та Шевченківському районах. На підприємстві «Харківська фруктова компанія», що на Чугуєвщині, він оглянув сади та сучасні фруктосховища.
У місті Чорноморськ Одеської області 13 червня розпочалися Всеукраїнські змагання серед депутатів всіх рівнів з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шах та шашок.
У Шевченківському та Чугуївському районах голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомиться з діяльністю сільськогосподарських підприємств, відвідає дитячий будинок-інтернат та зустрінеться з головами сільських і селищних рад, активом територіальних громад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП