Новини

У Харкові, 17-18 червня, проходили перші матчі фінальної серії плей-оф за золоті медалі чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (Суперліга).
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з заступником голови Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, народним депутатом України Іриною Сисоєнко.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг надіслала відповідь на звернення Харківської обласної ради, схвалене 25 травня 2017 р., щодо можливості застосування мінімального тарифу за використану електроенергію для мешканців м. Балаклія та прилеглих населених пунктів у зоні надзвичайної ситуації, що сталася 23 березня 2017 року
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів особистий прийом громадян в Печенізькому районі.
З нагоди Дня медичного працівника голова Харківської облради Сергій Чернов вручив Грамоту обласної ради завідувачу відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, лікарю з медицини невідкладних станів «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Мікулінській Тетяні.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП