Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів семінар з головами сільських та селищних рад та активом територіальних громад Нововодолазького району
На сьогодні в Харківській області зареєстровано більше 35 тисяч громадян, які страждають на орфанні захворювання та на лікування яких потрібно більше 500 млн грн. В показниках Державного бюджету в межах усіх централізованих програм Харківщині визначена квота у сумі 321,6 млн грн.
В ході робочої поїздки до Нововодолазького району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився із соціальною інфраструктурою новоствореної громади, що об’єдналася навколо районного центру, та зустрівся з представниками виконкому селищної ради
Про це йдеться у відповіді на звернення Харківської обласної ради до Кабінету Міністрів щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції з державного бюджету на 2017 рік (рішення № 453-VІI від 25.05.2017 р.).
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Комунальний заклад «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс», у якому навчаються діти із захворюваннями органів травлення. Потужності НВК дозволяють організувати навчання для 220 школярів та перебування 40 дошкілят.
25 травня поточного року депутатський корпус на пленарному засіданні ХІ сесії Харківської обласної ради ухвалив рішення № 493-VІI "Про звернення Харківської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Верховної Ради України щодо доцільності утворення госпітальних округів у Харківській області". Розглянути звернення та надати відповідь Уряд доручив Харківській обласній державній адміністрації.
Про це йдеться у відповіді Міністерства фінансів України на Звернення Харківської обласної ради щодо вирішення питання фінансового забезпечення державних установ Національної академії медичних наук України (рішення № 451-VІI від 25.05.2017 р.).
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов протягом сьогоднішнього дня ознайомиться з роботою комунальних закладів та розвитком соціальної сфери Нововодолажчини
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів