Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав мешканців із річницею від дня утворення села В'язова та Днем пам'яті великомученика і цілителя Пантелеймона, ім'я якого носить місцевий храм.
У рамках робочої поїздки на Богодухівщину голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у семінарі для голів сільських та селищних рад й активу територіальних громад
На Харківщині розпочались презентації досягнень в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Перший реалізований цього року міні-проект презентовано минулої суботи в селі Рубіжне Вовчанського району.
У рамках робочого візиту на Богодухівщину голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні відвідав Богодухівський дитячий будинок-інтернат та ознайомився з результатами проведених ремонтних робіт.
У рамках конкурсу обласної ради «Разом в майбутнє» у дитячому садку «Сонечко» села Горького, що на Богодухівщині, відремонтовано дах. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з ходом реалізації проекта-переможця конкурсу у рамках сьогоднішнього робочого візиту на Богодухівщину.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував сьогодні у рамках робочого візиту у Шарівському палацо-парковому комплексі «Садиба» та ознайомився зі станом пам’ятки архітектури.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов перебуває з візитом у Богодухівському районі.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП