Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував на відкритті медичної установи та привітав громаду. В урочистому заході взяли участь Чугуївський міський голова Галина Мінаєва, голова районної ради Антон Бабієць, депутати обласної ради.
Сьогодні у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім.М.Лисенка відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника. Фахівців галузі від імені депутатів привітав очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов.
За ініціативою обласної ради громадською організацією «Нова енергія» спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у Зміївському районі проведено семінар-тренінг на тему «Раціональне управління ресурсами видобувних регіонів Харківщини»
Привітав чугуївців з подвійним святом голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. В урочистому відкритті бібліотеки взяли участь Чугуївський міський голова Галина Мінаєва, депутати обласної ради.
В рамках міні-проекту «Сонячне літо золотого віку» було відремонтовано базу відпочинку Чугуївського територіального центру соціального обслуговування, що у мікрорайоні «Фігуровка». З результатами втілення проекту ознайомився сьогодні голова облради Сергій Чернов, керівництво міста, депутати облради.
Голова обласної ради Сергій Чернов побуває у Чугуєві на презентації об’єктів, що стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП