Новини

Наради з вирішення першочергових питань утримання та функціонування палацо-паркового комплексу «Садиба» під головуванням голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулась сьогодні у Будинку рад.
Голова оргкомітету Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання оргкомітету.
Першого вересня голова постійної комісії з питань бюджету в обласній раді Людмила Немикіна побувала у двох школах Балаклійщини.
До обласної ради надійшли звернення від жителів області, представників територіальних громад Харківської області, педагогічних, учнівських та батьківських колективів та жителів області з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
У середу, 6 вересня, стартує ІХ Міжнародний дитячий телефестиваль "Дитятко". До конкурсної програми фестивалю "Дитятко" відібрано роботи з 33 країн світу. Майже усі іноземні фільми є прем'єрними для України.
Апарат районної чи обласної ради не може у своєму штаті утримувати нотаріуса. Таке роз’яснення на звернення Української асоціації районних та обласних рад надав Комітет ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП