Новини

Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, депутат облради та співзасновник конкурсу Людмила Немикіна взяла участь в урочистому відкритті двох реалізованих міні-проектів.
1 вересня депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва привітала всіх першокласників Зміївського та Харківського районів. У День знань вона побажала вчителям і дітям здоров'я, творчих успіхів у новому навчальному році та вручила подарунки
Сьогодні, 6 вересня, у Харкові відбулось відкриття IX Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Цього разу до фінального туру потрапили 134 роботи з 33 країн світу.
Білоруська режисерка Наталія Морозова провела для учасників телефестивалю «Дитятко» майстер-клас із акторської майстерності та режисури.
Череду майстер-класів IX Міжнародного телефестивалю «Дитятко» розпочав Дмитро Петренко, медіаексперт, телеведучий, дослідник візуальної культури.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистому прийомі, присвяченому Дню підприємця
Сьогодні у Слобожанскій ЗОШ І-ІІІ ст. Харківського району, відбулося урочисте відкриття міні-проекту під назвою «Вікно в майбутнє!» в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад « Разом в майбутнє».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав з робочою поїздкою Красноградський район
Подарунком на Перше вересня мешканцям Зміївщини стала презентація реалізації проекту в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва, голова Зміївської районної ради Тетяна Тимофєєва, представники депутатського корпусу, вчителі, діти та їхні батьки.
До першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка сьогодні звернулись мешканці області з нагальними питаннями та проблемами, потребуючими вирішення.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов перебуває з робочою поїздкою в Красноградському районі
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП