Новини

Юні кінематографісти на ІХ Міжнародному телефестивалі «Дитятко» послухали майстер-клас Іллі Свідлера, директора міжнародної дистриб’юторської компанії “Kinolife Distribution”, члена Української кіноакадемії.
Свій майстер-клас для фіналістів телефестивалю «Дитятко» медіаексперт, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов розпочав із поради віднаходити вікна можливостей для своєї творчості. А за необхідності - створювати їх.
Учасники IX Міжнародного телефестивалю «Дитятко» поспілкувались з японським режисером Цунео Года.
В рамках ІХ Міжнародного дитячого телефестивалю «Дитятко» відбулась творча зустріч з актором та музикантом Сергієм Бабкіним.
Майстер-класи на ІХ Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко» тривають. Сьогодні юні телевізійники та кінематографісти розпочали день із зустрічі з продюсером Андрієм Зажарським, який допоміг їм виділити головні напрямки творчого руху, що обов’язково приведуть учасників фестивалю до успіху.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у семінарі «Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління та децентралізації влади», що проходить в Києві
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП