Новини

Під час творчої зустрічі з учасниками ІХ Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" почесний гість заходу Цунео Года продемонстрував дітям свої мультфільми, які були створені нещодавно і сьогодні по суті вперше презентувались аудиторії.
Для фіналістів ІХ Міжнародного телефестивалю "Дитятко" авіатори Харківського аероклубу імені В.С. Гризодубової провели екскурсію музеєм авіаційної техніки, що розташований під відкритим небом, у Коротичі.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, депутат облради Людмила Немикіна взяла участь в урочистостях до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, що відбулись сьогодні у Балаклійщині.
Молоді автори ідей фільмів та телепрограм сьогодні скористалися єдиним в Україні майданчиком, де є змога презентувати своє бачення майбутнього проекту. Розповідаючи членам журі про свої задуми, кожен колектив скористався порадами, які отримав на майстер-класі зі сценарного пітчингу: всі ідеї були унікальними та самобутніми.
Засідання робочої групи з метою сприяння учасникам АТО у реалізації їхніх прав і свобод відбулось сьогодні у конференц-залі Будинку рад під головуванням очільника Харківської обласної ради Сергія Чернова.
Учасники і члени журі IX Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» Ілля Свідлер і Манук Депоян в рамках сьогоднішньої розважальної програми відвідали гольф-курорт Superior, де їх навчали тонкощам міні-гольфу та фрісбі-гольфу.
Депутат Харківської обласної ради ,секретар постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва Микола Бєлов взяв участь у урочистостях присвячених 90-річчю Державного підприємства Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП