Новини

У Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся святковий концерт до Дня юриста
У відкритті виставки, що розмістилася у харківському Будинку художника, взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів зустріч із делегацією Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні.
У Покотилівці завершено реалізацію проекту «Відродження громади. Встановлення енергозберігаючих вікон та вхідної групи дверей у будівлі Покотилівського дошкільного навчального закладу», що став переможцем обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
В органному залі Харківської обласної філармонії відбулись урочисті заходи, присвячені 110-річниці Інституту патології хребта та суглобів імені професора Ситенка НАМН України
Триває конкурс від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за ініціативи Ради Європи та інформаційної підтримки ГО «Інтерньюз-Україна»
У Харківському планетарії імені Ю. Гагаріна пройшли святкові заходи з нагоди 60-річчя від дня запуску першого у світі штучного супутника Землі. У заходах взяв участь голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку Вячеслав Чигрінов.
Сьогодні у Будинку рад на прийом до першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко звернулись троє мешканців Харківщини.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП