Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистостях з нагоди 50-річного ювілею КЗОЗ «Обласний клінічний центр урології і нефрології ім. В.І.Шаповала», що відбулись сьогодні у органній залі Харківської філармонії.
Урочисте відкриття міні-проекту «Комфортні меблі – запорука успішного навчання та розвитку школярів!» відбулося сьогодні в Огульцівській територіальній громаді, в місцевій школі, яка саме в ці дні відзначає своє 45-річчя з дня створення
У місті Зміїв відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Затишна оселя кожному мешканцю будинку», який став переможцем обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє” у 2017 році.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистому прийомі, присвяченому Дню юриста
У Харкові стартують Дні Данії. Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Рубен Медсен особисто прибув до міста, аби презентувати програму та узяти участь в офіційному відкритті тижня данської культури. Захід відбувається за підтримки Харківської обласної ради, тож напередодні відкриття пан Рубен Медсен завітав до Будинку рад та зустрівся із першим заступником голови обласної ради Віктором Коваленко.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов передав співробітникам Головного територіального управління юстиції у Харківській області вітання від депутатського корпусу та вручив нагороди
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найщиріші вітання.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП