Новини

Відбулося засідання робочої групи з питань реалізації Меморандуму про співпрацю між Харківською обласною радою та Південною Карелією Фінляндської республіки. У нараді взяли участь представники управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, ХНУ міського господарства ім.О.М.Бекетова.
Підписи у документі поставили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та президент Харківської обласної громадської організації «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак.
10 жовтня 2017 року у Вовчанському районі відбулося урочисте відкриття двох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Відбулася зустріч голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із заступником начальника Національної академії Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковником Миколою Товмою.
На прийомі громадян до заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача сьогодні зверталися жителі Харкова та регіону за допомогою у питаннях, що стосуються покращення житлових умов, ремонту та реставрації об’єктів культурної спадщини.
5 жовтня Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення визначила переможців конкурсу на мовлення на 22 частотах у 14 регіонах України. Ліцензії на малопотужне FM-мовлення отримали п'ять громад Харківської області, які першими відгукнулися на роз'яснювальну роботу з боку обласної ради щодо нагальності та важливості розвитку мовлення громад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП