Новини

Відбулося засідання робочої групи з питань реалізації Меморандуму про співпрацю між Харківською обласною радою та Південною Карелією Фінляндської республіки. У нараді взяли участь представники управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, ХНУ міського господарства ім.О.М.Бекетова.
Підписи у документі поставили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та президент Харківської обласної громадської організації «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак.
10 жовтня 2017 року у Вовчанському районі відбулося урочисте відкриття двох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Відбулася зустріч голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із заступником начальника Національної академії Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковником Миколою Товмою.
На прийомі громадян до заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача сьогодні зверталися жителі Харкова та регіону за допомогою у питаннях, що стосуються покращення житлових умов, ремонту та реставрації об’єктів культурної спадщини.
5 жовтня Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення визначила переможців конкурсу на мовлення на 22 частотах у 14 регіонах України. Ліцензії на малопотужне FM-мовлення отримали п'ять громад Харківської області, які першими відгукнулися на роз'яснювальну роботу з боку обласної ради щодо нагальності та важливості розвитку мовлення громад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів