Новини

Турнір серед команд гуртожитків і вузів Київського району Харкова проходить під патронатом заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача. У змаганнях 2017 року беруть участь 12 команд.
Нараду за участі фахівців лісового господарства, агропромислової та екологічної сфери, депутатів облради провів заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
За ініціативою обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» відбулося засідання круглого столу міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму», в якому взяли участь представники управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради, керівники кафедр вищих навчальних закладів, які готують фахівців туристичної галузі
В комунальні установі «Оскільський психоневрологічний інтернат» відбулися урочистості з нагоди відкриття приміщень другого поверху головного корпусу після капітального ремонту та закладання капсули часу в фундамент нового корпусу, на місці де розпочалися будівельні роботи. Обидва проекти реалізуються в рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ
У Вовчанську презентовано три міні-проекти, реалізовані у рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, Вовчанський міський голова Володимир Шевченко, члени ініціативних груп, депутати міської ради та громадськість.
У Будинку рад відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, голови постійних комісій облради Людмила Немикіна та Віктор Звєрєв.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про стан та перспективи протидії корупції в Україні на семінарі Удосконалення управління та запобігання корупції в країнах ЄС і Східного партнерства», який проводить Європейський комітет регіонів у Брюсселі в рамках тижня регіонів та міст 2017 (9-12 жовтня)
Обласна рада вітає Харківський державний академічний театр ляльок ім. В.А.Афанасьєва зі здобуттям Гран-прі на І Міжнародному фестивалі театрів ляльок за виставу «Уявний хворий».
В Європейському комітеті регіонів в Брюсселі розпочав роботу семінар Європейського тижня регіонів та міст 2017 «Удосконалення управління та запобігання корупції в країнах ЄС і Східного партнерства»
У приміщенні Програми «U-LEAD з Європою» відбулася офіційна передача підписаного Договору для реалізації навчального проекту з підготовки тренерів для представників органів місцевого самоврядування.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП