Новини

Особливостям формування та виконання місцевих бюджетів в умовах об’єднання та формуванню фінансово спроможних громад був присвячений семінар, організований Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, створений в рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Данину пам’яті землякам, жертвам репресій віддали члени польської делегації, що прибула у Харківську область на чолі з Маршалом Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським.
Відбулася зустріч із офіційною польською делегацією, яка прибула у Харківську область на чолі з Маршалом Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським. Харківську обласну раду представляв перший заступник голови Віктор Коваленко.
Депутат Харківської обласної ради Микола Тітов за дорученням голови обласної ради Сергія Чернова та всього депутатського корпусу під час урочистостей з нагоди Дня захисника України вручив низку відзнак ради.
12 жовтня 2017 року в Харківському районі відзначили День захисника України. В урочистостях взяли участь ветерани Другої світової війни, керівники місцевих ветеранських організацій, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, воїни-учасники бойових дій в Афганістані та в зоні АТО, військовослужбовці Збройних сил України, рядові і офіцери запасу, глави місцевих громад, керівники державних установ і громадських організацій.
Депутат Харківської обласної ради, секретар постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування Володимир Рожанський з робочим візитом відвідав бійців населених пунктів Курахово, Волновахи, Мар'їнки, Красногорівки, КППВВ Донецької області.
Напередодні Дня Захисника України у відновленому Печенізькому військовому комісаріаті відбулася зустріч колективу райвійськкомату з керівництвом району та активними і соціально відповідальними підприємцями, фермерами району
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП