Новини

1 листопада в Зачепилівському районі за участі голови районної ради Леоніда Гляня, голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі, депутатів обласної ради Івана Гляня, Максима Колінька відбулося відкриття реалізованих міні-проектів розвитку територіальних громад в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
31 жовтня – 1 листопада відбувся тренінг «Економічне зростання: розроблення проектів і програм з регіонального та місцевого розвитку шляхом залучення міжнародної технічної допомоги», який відбувся у місті Дніпрі, за підтримки Програми розвитку Організацій Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН).
Урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулись сьогодні у Палаці Культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області.
31 жовтня 2017 року в сел. Сахновщина депутат Харківської обласної ради Олена Колмик провела виїзний прийом громадян. Під час прийому були розглянуті земельні питання та надання матеріальної допомоги на лікування.
У Будинку рад проходить виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, в якому бере участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
1 листопада відбулось урочисте відкриття реалізованого у селищі Безлюдівка міні-проекту розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» - «Утеплення будівлі Безлюдівського селищного клубу». На заході були присутні депутат Харківської обласної ради Володимир Рожанський, заступник голови Харківської районної ради Віталій Рожанський, Безлюдівський селищний голова Микола Кузьмінов.
31 жовтня 2017 року в Лозівському районі відбулися презентації міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
25 жовтня 2017 року закінчено строк подання обласними комунальними установами та закладами до обласної ради фінансової звітності за ІІІ квартал 2017 року
Сьогодні у Будинку рад відбулось засідання постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю під головуванням депутата обласної ради Анатолія Русецького.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП