Новини

Як нагадав присутнім на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області президент Асоціації Сергій Чернов, 2 серпня набрав чинності Закон України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання» за номером 1555-7 від 01.07.2014 року. Для роз’яснення положень закону та відповідей на запитання, яких у присутніх накопичилося чимало, у роботі засідання взяв участь Антон Балаба, заступник директора Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги – начальник другого відділу моніторингу і контролю державної допомоги Антимонопольного комітету України.
Сьогодні під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області віце-президент Асоціації, голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна розповіла про хід реалізації обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та шляхи його вдосконалення.
Про особливості регіонального самоврядування в Україні з членами Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області сьогодні спілкувався Андрій Єрмолаєв, директор Інституту стратегічних досліджень.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні перебував з робочою поїздкою у Дергачівському районі, де взяв участь у відкритті двох міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Про це повідомив голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко під час засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що відбулося у Будинку рад. Захід провів президент Асоціації Сергій Чернов.
Про це повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Тетяна Піпченко під час Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що проходять під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у Будинку рад.
Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися сьогодні у малій залі Будинку рад.
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП