Новини

З професійним святом соціальних працівників привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Урочисте відкриття спортивного майданчика з синтетичним покриттям, який збудованоза сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ відбулось сьогодні на території Красноградского колледжу ХГПА за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
Голова обласної ради Сергій Чернов сьогодні працює на Красноградщині, де в рамках робочої поїздки бере участь у відкритті реалізованих міні-проектів з енергозбереження.
Сьогодні у Вовчанському районі відбулися урочисті відкриття міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Кожна дитина має жити максимально повноцінним життям — переконана команда проекту “Вчимося жити разом”. Цей міжнародний форум, присвячений мультидисциплінарному підходу до роботи з дітьми з особливими потребами, відбудеться 16 листопада у Харкові, в приміщенні Єврейського культурного центру “Бейт Дан”.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в рамках сьогоднішнього візиту на Красноградщину провів виїзний прийом громадян
В рамках робочої поїздки голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Красноградського району відбудеться відкриття шести міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє» спрямованих на енергозбереження.
Керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко та депутат облради, голова постійної комісіїз питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку Вячеслав Чигрінов взяли участь в урочистостях з нагоди Дня залізничника
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП