Новини

Відповідне розпорядження підписав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Сьогодні у Страсбурзі розпочався Всесвітній форум демократії. До участі у ньому долучилася чисельна делегація з України, загалом сорок чоловік. Окрім переможців Міжнародного телевізійного фестивалю “Дитятко”, Рада Європи в рамках програми "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні" відзначила поїздкою до штаб-квартири РЄ переможців журналістського конкурсу і представників місцевого самоврядування з Донеччини та Луганщини.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні відвідав село Черкаські Тишки Харківського району.
У Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття десяти міні-проектів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
В Харківському національному театрі опери та балету ім. Лисенка відбулися урочистості до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та з нагоди 50-річчя від дня заснування Харківського вищого коледжу мистецтв, в яких взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
08 листопада 2017 року в селі Роздольне Таранівської сільської ради Зміївського району відбулися урочистості з нагоди відкриття нових дитячого та спортивного майданчиків. Роботи було виконано в рамках проекту-переможця обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» - «Турбота про дітей та молодь сьогодні - кращій внесок у майбутнє»
Депутати розглянули одинадцять питань порядку денного.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП