Новини

У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка відбувся гала-концерт «Ювілей збирає друзів», присвячений 50-річчю заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Коваля, а також Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Маестро з ювілеєм привітав заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
9 листопада у місті Ізюм презентовано реалізований міні-проект «Збережемо надбання нації - захистимо будинок від руйнації»
У Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття наступних шести міні-проектів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
На урочистому відкритті депутати Харківської обласної ради Микола Кириченко та Вісхан Ісламов вручили ініціативній групі сертифікат конкурсної комісії на завершений об’єкт. На заходах також були присутні голова Борівської районної ради Олена Клименко, Борівський селищний голова Олександр Тертишний, члени ініціативної групи.
На території Міжнародного виставкового центру 7 листопада у Києві відбулась Щорічна конференція “Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сьогодення та перспективи”, яку проводила Асоціація з енергоефективності та енергозбереження під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем української писемності та мови.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП