Новини

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування проводить урочисте засідання, присвячене Дню місцевого самоврядування
У Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди презентації трьох міні-проектів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заходах взяла участь депутат Харківської обласної ради Тетяна Головаш.
У заходах взяли участь голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв, сільські голови, депутати місцевих рад, представники ініціативних груп, громадськість.
На засіданні постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю, що відбулось сьогодні у Будинку рад, щодо стратегічних пріоритетів забезпечення публічної безпеки та порядку на території Харківської області на 2018-2019 рік доповів депутатам старший радник КМЄС з питань загальної правоохоронної діяльності Тімоті Шілстон.
Антимонопольний комітет України на звернення Харківської обласної ради надав деякі роз'яснення щодо застосування законодавства у сфері державної допомоги.
У Києві розпочав роботу ІІ Всеукраїнський форум об'єднаних громад "Ініціативи, що змінюють життя", присвячений питанням економічного розвитку, аналізу потреб і можливостей самостійно забезпечувати сталий розвиток громад. У Форумі беруть участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків облради Олена Кулик та координатор Центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Пронькіна.
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП