Новини

В рамках організації та проведення в Печенізькому районі Всеукраїнського тижня права, а також напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні за ініціативою Лариси Ярової – голови районної ради, відбулася цікава зустріч за «круглим столом» колективу районної ради з лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Печенізького району. Тема «круглого столу» - «Місцеве самоврядування в Україні. Організація роботи місцевого самоврядування в Печенізькому районі. Діяльність Печенізької районної ради».
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час робочої поїздки у Нововодолазький район взяв участь у відкритті ЦНАПу.
В ході сьогоднішнього засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету депутати розглянули планові показники обласного бюджету на 2018 рік. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко у рамках робочої поїздки до Нововодолажчини вручив чотири сертифікати про успішну реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету. Депутати розглянули зміни, які планується внести на пленарному засіданні до бюджету поточного року. У роботі комісії взяв участь Віктор Коваленко, перший заступник голови облради.
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП