Новини

У Балаклійській міській раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Привітання від колег депутатам та працівникам виконавчого комітету Балаклійської міської ради передала депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.
В рамках реалізації Меморандуму про співробітництво між Харківською обласною радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) 6 грудня 2017 р. у приміщенні прес-центру Харківської обласної ради відбулася робоча зустріч за участі представників німецької федеральної компанії GIZ, Харківської обласної ради та місцевих громад Харківської області.
У Балаклії презентували об’єкти - переможці конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”. У заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, учасники ініціативних груп проектів, жителі міста.
В урочистому відкритті міні-проектів взяли участь депутат Харківської обласної ради Андрій Хвесик, голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулись у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості.
У Чугуївському районі відкрили п'ять міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Збройних сил України.
Депутатський корпус Харківської обласної ради сердечно вітає іменинника зі святом.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП