Новини

У Балаклійській міській раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Привітання від колег депутатам та працівникам виконавчого комітету Балаклійської міської ради передала депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.
В рамках реалізації Меморандуму про співробітництво між Харківською обласною радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) 6 грудня 2017 р. у приміщенні прес-центру Харківської обласної ради відбулася робоча зустріч за участі представників німецької федеральної компанії GIZ, Харківської обласної ради та місцевих громад Харківської області.
У Балаклії презентували об’єкти - переможці конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”. У заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, учасники ініціативних груп проектів, жителі міста.
В урочистому відкритті міні-проектів взяли участь депутат Харківської обласної ради Андрій Хвесик, голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач взяв участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулись у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості.
У Чугуївському районі відкрили п'ять міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Збройних сил України.
Депутатський корпус Харківської обласної ради сердечно вітає іменинника зі святом.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП