Новини

Сьогодні у Будинку рад відбулась зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко з делегацією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Сторони зустрілись з метою обговорення поточного стану співробітництва області з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні, а також представлення нового Координатора Регіонального Представництва КМЄС у Харкові.
На пленарному засіданні XIII сесії Харківської обласної ради VII скликання затверджено Положення про проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на 2018 рік. У конкурсі з’явилася дуже важлива номінація – «співробітництво територіальних громад», в рамках якої реалізуватимуться міні-проекти на суму півтора мільйони гривень.
У Будинку рад під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні були відзначені переможці цьогорічного обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування». Дипломи та грошові премії переможцям у чотирьох номінаціях вручив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в ході урочистого прийому у Будинку рад вручив нагороди переможцям і дипломантам ХІ обласного конкурсу ім.О.С.Масельского на кращий літературний твір. Традиційно відзначення лауреатів конкурсу відбувається у День пам’яті Почесного громадянина Харківської області, Героя України Олександра Масельського.
В ході урочистого прийому, що відбувся у Будинку рад з нагоди Дня місцевого самоврядування,голова обласної ради Сергій Чернов вручив нагороди переможцям трьох обласних конкурсів, зокрема, «Місцеве самоврядування – це ми!».
На пленарному засіданні XIІІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати підтримали питання, щодо створення ландшафтного заказника «Синичинський» на Ізюмщині.
У ході пленарного засідання XIII сесії Харківської обласної ради VII скликання заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач підкреслив значимість прийняття програми «Інвентаризації лісосмуг».
Відкриваючи пленарне засідання XIII сесії Харківської обласної ради VII скликання Голова обласної ради Сергій Чернов привітав працівників місцевого самоврядування із професійним святом.
Під час пленарного засідання XIІІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати ухвалили обласний бюджет на 2018 рік.
Загальний обсяг обласного бюджету з врахуванням міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України за доходами та видатками складе – 13 847 283,9 тис.грн., в тому числі: по загальному фонду –12 837 379,5 тис.грн., по спеціальному фонду – 1 009 904,4 тис.грн. Резервний фонд затверджено в обсязі 128 300,0 тис. гривень.
Згідно з пропозиціями, що надходили з районів та міст області, щодо включення об’єктів до формування переліку капітальних вкладень, затверджено Програму економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік.
На пленарному засіданні XIІІ сесії Харківської обласної ради VII скликання до бюджету області на 2017 рік внесено зміни.
Для фінансування робіт в проекті держбюджету закладено субвенцію у розмірі 721 млн 613 тисяч гривень.
Під час пленарного засідання XIІІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати затвердили стратегічні напрями забезпечення публічної безпеки та порядку на території Харківської області на 2018-2019 року. За прийняття рішення виступили 105 депутатів.
Під час пленарного засідання XIІІ сесії обласної ради VІІ скликання депутати затвердили три регіональні цільові Програми: розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018-2020 роки; територіальної оборони Харківської області на 2018-2019 роки; протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2018 рік.
На попередньому пленарному засіданні 31 серпня 2017 року депутати обласної ради ухвалили рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області» п’яти жителям краю. Сьогодні, у ході святкового пленарного засідання ХІІІ сесії облради, що відбувається у День місцевого самоврядування, голова облради Сергій Чернов вручив відзнаки.
Голова обласної ради Сергій Чернов відкрив пленарне засідання XIII сесії Харківської обласної ради VII скликання. З нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, який відзначається сьогодні, перша частина засідання урочиста і святкова. Загалом депутати планують розглянути близько 90 питань, серед яких обласний бюджет на 2018 рік.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем місцевого самоврядування.
До Харківської обласної ради надійшли звернення від жителів регіону, територіальних громад Харківської області, педагогічних, учнівських і батьківських колективів з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП