Новини

Діти з обмеженими можливостями - учні балаклійської школи №5, ліцею м.Балаклія та шкіл Балаклійського району - відвідали сьогодні Харківський дельфінарій "Немо". Ці дітлахи сприймають світ по-своєму, проте кожен з них потребує любові, турботи і позитивних емоцій.
Про це голову обласної ради Сергія Чернова поінформував Красноградський міський голова Володимир Максим. "Завдяки заміні старих ламп на енергоощадні, місто тепер освітлюється не до 23-ї години, як було раніше, а до ранку", - повідомив він.
Перший заступник голови Харківської обласної ради провів зустріч з активом Вовчанського району, а також відвідав центральну районну лікарню, та приміщення центру надання адміністративних послуг
Сьогоднішня поїздка голови обласної ради до Красноградського району насичена спілкуванням з людьми. У різних форматах, у різних містах, але всюди Сергій Чернов залишався до тих пір, поки у красноградців були запитання чи побажання. Так було й під час особистого прийому жителів міста та прилеглих населених пунктів.
Голова облради у рамках робочої поїздки до Красноградського району проведе виїзний особистий прийом громадян, звітуватиме перед громадою про свою депутатську діяльність за минулий рік, відвідає районну бібліотеку та молодіжний хаб «RedHub», поспілкується з медперсоналом районної лікарні, колективами Красноградського комбінату комунальних підприємств та КП «Водоканал», зустрінеться із мешканцями у сільських громадах району.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП