Новини

Провайдером проекту на Харківщині виступатиме обласна рада. Про це йшлося під час сьогоднішньої зустрічі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з генеральним директором Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Олександром Покришкою, що відбулася у Києві. Порушувалися питання розвитку малого і середнього підприємництва на селі.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час Стратегічної зустрічі з питань ініціативи «Рівний Рівному» презентував потенціал Харківської області та висловив свої міркування щодо перспективного партнерства Харківщини є європейськими регіонами.
У Києві проходить стратегічна нарада щодо колегіальної співпраці регіонів України з європейськими партнерами. Потужності Харківщини презентував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Захід відбувається за участі представництва Мінрегіонбуду, Програми U-LEAD, областей України.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з делегацією фахівців ради бере участь у Стратегічній зустрічі щодо співпраці Рівний-Рівному у рамках робочої групи Україна-Комітет регіонів ЄС (далі - Ініціатива Рівний-Рівному).
Представники виконавчого апарату обласної ради та Асоціації ОМС Харківської області відвідали Шевченківський район з робочою поїздкою. Вони надали мешканцям територіальних громад методичну допомогу щодо участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та організації співробітництва територіальних громад.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП