Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з представниками афганського руху краю на чолі з керівником Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимиром Рижковим. Говорили про складні умови діяльності Спілки, а також про необхідність посилення уваги регіональної та місцевої влади до ветеранів Афганістану.
Учасники загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області розглянули та ухвалили рішення направити до Кабінету Міністрів України звернення щодо змін у порядку розподілу коштів екологічного податку.
Питання практичного впровадження реформи сільської медицини на Харківщині було розглянуто сьогодні під час засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що відбулось сьогодні у Будинку рад під головуванням президента Асоціації, голови Харківської облради Сергій Чернов.
Про це голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив у ході засідання загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що проходить сьогодні у Будинку рад.
Про це повідомив начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех під час засідання Асоціації ОМС Харківської області.
Заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач відвідав Харківський міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр рідкісних (орфанних) захворювань, де привітав колектив та пацієнтів установи зі святом Масляної.
Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO організовує публічні дебати на тему децентралізації в Краснокутському районі. Захід відбудеться 16 лютого об 11 годині, за адресою пров. Театральний, 12, смт. Краснокутськ (Краснокутський районний будинок культури).
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП