Новини

Голова обласної ради Сергій Чернов підбив підсумки пленарного засідання у спілкуванні з представниками ЗМІ.
28 лютого у Харківській області перебувала делегація представників Міністерства культури України: директор Українського центру культурних досліджень, координатор конкурсу «Малі міста - великі враження» Ірина Френкель, заступник Міністра культури Тамара Мазур та начальник управління охорони культурної спадщини Олександр Єпіфанов.
На XV сесії VІІ скликання Харківської обласної ради до бюджету області на 2018 рік прийнята низка змін.
Розглядаючи звіт голови Харківської обласної ради, депутати обговорили діяльність Сергія Чернова.
Про це йдеться у Програмі зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року, затвердженій депутатами сьогодні на пленарному засіданні XV сесії Харківської обласної ради. Головна мета Програми – сприяння зайнятості населення та регулювання процесів на ринку праці.
У ході пленарного засідання депутати ухвалили рішення про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2018 рік.
У ході пленарного засідання ХV сесії обласної ради були прийняті зміни до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2017-2018 роки.
Внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2017-2018 роки ухвалили депутати Харківської обласної ради.
Депутати у ході пленарного засідання XV сесії Харківської обласної ради проголосували за прийняття Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки.
З них 656,2 млн грн - субвенція з державного бюджету, понад 297 млн грн - кошти, отримані у рамках проведення експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг, ще 246 тис грн – з обласного бюджету.
Про результати діяльності Харківської обласної ради у 2017 році йдеться у звіті голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, схваленому сьогодні депутатами на пленарному засіданні ХV сесії.
Рішенням ХV сесії обласної ради прийнято зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік. За прийняття змін проголосували 75 депутатів.
Сьогодні під час пленарного засідання голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив державні та обласні нагороди.
Про це було повідомлено сьогодні головою обласної територіальної виборчої комісії Олегом Івченко в ході пленарного засідання ХV сесії обласної ради. Голова обласної ради Сергій Чернов привітав новообраного депутатата побажав успіхів у його громадській діяльності.
Голова обласної ради Сергій Чернов відкрив пленарне засідання XV сесії Харківської обласної ради.
До обласної ради надійшли звернення від жителів області, представників територіальних громад Харківської області, педагогічних, учнівських і батьківських колективів з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
Пленарне засідання ХV сесії Харківської обласної ради розпочнеться о 10.00 і транслюватиметься наживо: на 7 каналі та його сторінці у Facebook, на телеканалі «Triolan Live» та на сайті Харківської обласної ради.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП