Новини

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Узбекистан в Україні паном Алішером Абдуалієвим та віце-губернатором Ташкентської області паном Ільзатом Касімовим.
У Золочеві, містах Валки та Куп’янськ відбулися семінари з соціального менеджменту, основ комунікації та моніторингу для кінцевих бенефіціарів субпроектів І та ІІ пулів Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України (НКПВУ) та інших зацікавлених сторін. Семінари були організовані та проведені ГО «Агенція змін «Перспектива» за сприяння Харківської обласної ради.
За щорічною традицією 3 березня Артемівська альма-матер привітно зустрічала випускників різних поколінь. Цього року зустріч була призначена випускникам школи 1968, 1973, 1978, 1988, 1993, 1998 років.
1984 - це 8 актова вистава, втілена за 1 годину. Вибух простору і музики. Виворіт світу, чиї зяючі дірки самотності і божевілля дарують вам 8 господ кохання і турботи.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП