Новини

Під час обговорення результатів моніторингу процесу реформування місцевого самоврядування у 2017 році, що відбулося сьогодні у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до народних депутатів з проханням стояти на заваді процесів, що нівелюють здобутки децентралізації.
У виставковому Конгрес-центрі Підкарпатського воєводства в Ясьонці, що поблизу Жешува, відбувся Форум «Європа – Україна». Експерти, урядовці, громадськість з країн ЄС, України, Вірменії, Молдови, Азербайджану, Великої Британії обговорили питання подальшого розвитку відносин з Європейським Союзом, реформи в Україні, регіональний розвиток та зміцнення транскордонної співпраці.
Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з платформою безкоштовних онлайн-курсів Prometheus запускає новий курс «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін».
Урочистості з нагоди Дня українського Добровольця відбулись сьогодні у Палаці культури Поліції за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у роботі Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Народні депутати розглянуть результати моніторингу процесу реформування місцевого самоврядування у 2017 році, зокрема, у частині фінансової децентралізації та результатів проведеної оцінки фінансової спроможності 366 ОТГ.
До 1 квітня 2018 року електронну декларацію мають заповнити особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП