Новини

Відреагувавши на тривожні звернення батьківського активу та громадськості щодо можливості закриття НВК N2 у Краснограді, голова обласної ради Сергій Чернов особисто відвідав навчальний заклад, поспілкувався з керівництвом установи, після чого спростував та прокоментував цю інформацію.
Роль місцевої влади в інтеграції переселенців Криму обговорювали сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов з Борисом Бабіним – Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим.
Прес-службою прокуратури Харківської області сьогодні було оприлюднено інформацію стосовно направлення до Київського районного суду м. Харкова обвинувального акту щодо двох посадових осіб - співробітників обласної ради. Вважаємо за необхідне поінформувати, що особа, яка обіймала посаду помічника голови обласної ради, була звільнена ще до відкриття кримінального провадження про заволодіння чужим майном, а саме 26 лютого 2016 року. Особа, яка обіймає посаду начальника управління, з березня 2017 року знаходиться у соціальній відпустці.
28-30 березня в Києві відбулась ХХIV міжнародна виставка UITT 2018 «Україна – подорожі і туризм», яка зібрала в цьому році рекордну кількість учасників – 24 країни, 36 регіонів і міст України
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув місце аварії каналізаційного колектора у Краснограді, спричиненої кілька днів тому весняним рухом грунтів та зношеністю системи.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко зустрівся сьогодні у Будинку рад з генеральним директором компанії «Nestlе» в Україні та Молдові Ансгаром Борнеманном.
Перебуваючи з робочим візитом на Красноградщині, голова облради Сергій Чернов провів прийом громадян. Майже сорок жителів Краснограда, сіл Піщанка, Наталине, Лукашівка та Кирилівка звернулися із проблемами, які їм не вдається розв‘язати самостійно.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні відвідує Красноградський район.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП