Новини

"Повернення до практики ручного пооб’єктного розподілу коштів неприйнятне", - наголосив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час наради з питань децентралізації та регіонального розвитку.
Таке переконання висловив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виступаючи на розширеній нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, що проходить у Вінниці.
5 квітня на екскурсію до Харківської обласної ради завітали учні 11 класу Савинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Балаклійської районної ради. Приміщеннями Будинку рад школярів провели начальник відділу кадрової роботи та нагород Олександр Сінельнік та начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Володимир Дягілев.
На вирішення першочергових нагальних питань функціонування Шарівського палацо-паркового комплексу «Садиба» в обласному бюджеті на 2018 рік передбачено кошти в сумі 1 298,0 тис грн
З метою подальшого висвітлення процесів реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, Мінрегіон третій рік поспіль проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»
Усі виміри децентралізації розглянуть учасники розширеної урядової наради, що проходить сьогодні у Вінниці. Участь у заході беруть Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, президент Української асоціації районних і обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, урядовці та народні депутати, представники регіонів, закордонних дипломатичних місій, координатори міжнародних донорських програм.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП