Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ініціює ухвалення обласної програми забезпечення жителів Харківщини питною водою. Насамперед, у сільській місцевості, де у цьому є нагальна потреба. Передбачається, що програма втілюватиметься у тісній взаємодії з ПАТ «Укргазвидобувння». Про це вже є відповідна домовленість між очільником Харківської облради та керівництвом провідної видобувної компанії України.
У Будинку рад відбулася робоча нарада, на якій обговорювались плани на поточний рік в рамках Угоди про співпрацю між Харківською обласною радою, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), провела відкрите обговорення Інвестиційної програми Акціонерної компанії «Харківобленерго» на 2018 рік». У ньому взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов спільно з керівництвом ПАТ «Украгазвидобування» обговорив способи взаємодії та можливі механізми залучення додаткових інвестицій з боку видобувної компанії для відновлення та будівництва місцевих доріг. Участь у нараді взяли представники Служби автомобільних доріг, облавтодору, департаментів екології, капітального будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.
Квіти шани до могили Героя України, колишнього очільника регіону, видатного державного діяча Олександра Масельського поклав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова із Всесвітнім днем авіації і космонавтики, Днем працівників ракетно-космічної галузі України, 12.04.2018
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП