Новини

Збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області розглянули питання про реалізацію соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення та монетизацію пільг на проїзд. З 1 червня 2018 року вступає в дію Постанова Кабінету Міністрів, відповідно до якої пільговий проїзд громадянам мають забезпечити саме місцеві органи влади.
Члени Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області у ході засідання обговорили питання надходжень та видатків бюджетів різних рівнів.
Харківська обласна рада запрошує молодих людей взяти участь в проекті «Школа місцевого самоврядування».
Таке рішення було ухвалене на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, що проходять сьогодні у Новій Водолазі.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у ході робочої поїздки до Нововодолазького району оглянув приміщення нового Центру надання адміністративних послуг селищної ради райцентру та поспілкувався із персоналом установи
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач відкрив новий зал для занять з вільної боротьби в Київському районі Харкова.
За участю президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, сьогодні, 17 квітня у приміщенні Нововодолазької селищної ради (ОТГ) відбудеться чергове засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП