Новини

Сьогодні у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відкрилась VIII традиційна виставка студентів і викладачів Харківського художнього училища «Дарую майстерність». На відкритті виставки, що експонуватиметься до 26 травня, побував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
У рамках четвертого майстер-класу учасники зустрілися з головою постійної комісії обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександром Гусаровим й заступником начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом, начальником відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Володимиром Дягілевим.
Сьогодні на другому міському цвинтарі було відкрито пам‘ятник дворазовому Олімпійському чемпіону, Почесному громадянину Харківської області та Харкова Юрію Пояркову. До могили видатного спортсмена вшанувати його пам‘ять прийшли голова обласної ради Сергій Чернов, Почесні громадяни Харківщини Микола Тітов, Юрій Шрамко, депутати облради Михайло Пилипчук, Максим Колінько, рідні, друзі та колеги.
Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування депутати схвалили винесення цього питання до розгляду на пленарному засіданні XVI сесії Харківської обласної ради.
Сьогодні у Будинку рад відбулись Установчі збори Громадської ради у яких взяли участь десять кандидатів до складу ради – делегованих представників громадських організацій.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП