Новини

До участі запрошуються архітектори, IT-фахівці, розробники, художники, менеджери, інженери, урбаністи, держслужбовці, юристи, працівники музеїв, креативщики, дизайнери, соціальні підприємці, фахівці в сфері туризму і гостинності та всі небайдужі до збереження і розвитку Шарівського замку.
Представники районних рад в ході всеукраїнської майстерні, що проходила в Києві, обговорили сьогодні перспективи впровадження медичної реформи, детально зупинившись на практичних аспектах реалізації усіх заходів субрегіональним рівнем місцевого самоврядування. Участь у фаховій майстерні взяло понад 110 керівників районних рад зі всієї України.
Сьогодні за участю голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка та заступника Голови Офісу Ради Європи в Україні Олени Литвиненко проходить круглий стіл на тему «Нормативно-правове врегулювання інституту посадової особи місцевого самоврядування в умовах реформи децентралізації влади», участь якому бере президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко.
Фахова майстерня «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина» проходить сьогодні у Мінрегіоні. Фахова майстерня «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина» проходить сьогодні у Мінрегіоні. У відкритті заходу взяли участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та депутати облради привітали з чемпіонством в УПЛ донецький «Шахтар».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП