Новини

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час свого візиту до Харкова ознайомився з ходом реконструкції філармонії та будівництвом електродепо Харківського метрополітену.
Триденний Львівський медіафорум ушосте розпочав роботу, зібравши сотні професіоналів медіа-індустрії з України, Європейського Союзу, Північної Америки та Азії, які поділяться своїм досвідом та знаннями у формі презентацій, майстер-класів та публічних інтерв’ю. Заступник начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом, начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату облради Володимир Дягілев та заступник керівника прес-служби Наталія Вербова долучилися до професійної дискусії щодо перспектив розвитку вітчизняного медіасегменту.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр соціальної політики України Андрій Рева сьогодні з робочим візитом перебувають у Харкові. Зокрема, беруть участь у виїзному засіданні колегії Міністерства соціальної політики України. Участь у заході також беруть голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, представники регіональних органів Мінсоцполітики, обласних та районних адміністрацій, об’єднаних громад.
В програмі робочого візиту голови уряду участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України та знайомство з ходом реконструкції філармонії.
Представники обласної ради беруть участь у семінарі «Підтримка децентралізації в Україні: Роль місцевої влади у підтримці промислового переходу», що проходить сьогодні у готелі Reikartz.
До акції «Всесвітній день вишиванки» приєдналися працівники виконавчого апарату облради на чолі з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найтепліші слова і привітання.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП