Новини

У ході засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва, що відбулась сьогодні у Будинку рад під головуванням депутата обласної ради, голови ХОДА Юлії Світличної та за участі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка, депутати підтримали внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік.
Про це стало відомо у ході засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку, що відбулось сьогодні у Будинку рад за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
У залі прийому офіційних делегацій Будинку рад відбулася зустріч з Послами країн Вишеградської четвірки: Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Юраєм Сівачеком, Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Ерно Кешкенем, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло, Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою. В обговоренні суспільно-політичної ситуації на Харківщині та визначенні напрямів співпраці взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Tренінговий семінар «Інтеграція мігрантів відповідно до зобов’язань ОБСЄ» проходить сьогодні у готелі «Національ». Участь у заході беруть депутати обласної ради Тетяна Лобанова та Вячеслав Коростельов, помічник заступника голови обласної ради Наталія Касютіна та начальник відділу міжнародних зв’язків та презентаційної роботи виконавчого апарату обласної ради Маргарита Камаса.
1 червня в Змієві відбулося урочисте відкриття оновленого стадіону «Авангард» - подія, якої довго чекали всі жителі району. У святкових заходах взяла участь депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я