Новини

Про це зазначив Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг під час церемонії нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» на якій він вручив разом з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим вручив нагороди за краще висвітлення теми.
Непересічні новації, цікаві проекти, перспективні ідеї – про це говорили на дводенному всеукраїнському семінарі представники місцевого самоврядування у Дрогобичі та Івано-Франківську. Участь у заході взяла Наталія Жила, головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом виконавчого апарату Харківської обласної ради. Представники рад обмінювались досвідом та кращими практиками місцевого самоврядування у сфері прозорості та підзвітності.
Сьогодні у малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом, приурочений до Дня журналіста. За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у розбудову інформаційного простору журналісти області були нагороджені відзнаками Харківської обласної ради.
У День журналіста голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад. На церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» прибув також Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні, оскільки сам конкурс базується на методології Програми РЄ.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів особистий прийом громадян. До нього звернулися мешканці Харківщини з проблемними питаннями, які вони не в змозі вирішити самостійно.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем журналіста.
Найщиріші побажання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
У Чорноморську, що на Одещині, відбулось урочисте відкриття VII Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я