Новини

Про це зазначив Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг під час церемонії нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» на якій він вручив разом з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим вручив нагороди за краще висвітлення теми.
Непересічні новації, цікаві проекти, перспективні ідеї – про це говорили на дводенному всеукраїнському семінарі представники місцевого самоврядування у Дрогобичі та Івано-Франківську. Участь у заході взяла Наталія Жила, головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом виконавчого апарату Харківської обласної ради. Представники рад обмінювались досвідом та кращими практиками місцевого самоврядування у сфері прозорості та підзвітності.
Сьогодні у малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом, приурочений до Дня журналіста. За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у розбудову інформаційного простору журналісти області були нагороджені відзнаками Харківської обласної ради.
У День журналіста голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад. На церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» прибув також Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні, оскільки сам конкурс базується на методології Програми РЄ.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів особистий прийом громадян. До нього звернулися мешканці Харківщини з проблемними питаннями, які вони не в змозі вирішити самостійно.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем журналіста.
Найщиріші побажання депутатського корпусу Харківської обласної ради.
У Чорноморську, що на Одещині, відбулось урочисте відкриття VII Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП