Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підбив підсумки пленарного засідання XVІ сесії облради, яке відбулося сьогодні у великій залі Будинку рад.
Громада Харківської області стурбована значною кількістю випадків скоєння злочинів проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх та очевидною недостатністю наявних у держави інструментів захисту дітей від загрози вчинення щодо них злочинів сексуального характеру, йдеться у зверненні обласної ради.
Завтра, восьмого червня о 14:00 у великій залі Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64) розпочнеться семінар «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм». У заході, ініційованому головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим, спікерами виступлять член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Україні Сергій Костинський, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив державні та обласні нагороди під час пленарного засідання.
Під час пленарного засідання XVI сесії Харківської обласної ради перший заступник голови облради Віктор Коваленко поінформував чорнобильців Харківщини, які сьогодні зібрались під Будинком рад з вимогою виділити додаткові кошти на роботу лікувально-профілактичного закладу для постраждалих через аварію на ЧАЕС, про рішення депутатів щодо виділення коштів на ремонт лікарні.
Уберегти землі від незаконної вирубки дерев можна лише віддавши їх в руки господарів. Про це сьогодні, 7 червня, під час сесії обласної ради повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
На пленарному засіданні XVІ сесії Харківської обласної ради до бюджету області на 2018 рік прийнята низка змін. Зокрема, схвалено виділення додаткових коштів на утримання і розвиток матеріально-технічної бази бюджетних установ.
Депутати обласної ради сьогодні затвердили обласну Програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік.
До Харківської обласної ради надійшли звернення від жителів області, представників територіальних громад Харківської області, педагогічних, учнівських і батьківських колективів та жителів області з проханням висловити подяку депутатам обласної ради
У ході пленарного засідання XVI сесії Харківської обласної ради депутати обласної ради схвалили проект рішення «Про припинення комунальних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, – шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства».
Депутати у ході пленарного засідання XVІ сесії Харківської обласної ради проголосували за прийняття Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки.
На пленарному засіданні XVI сесії Харківської обласної ради депутати затвердили Програму збереження архітектурної спадщини в Харківській області на 2018-2023 роки. «За» проголосували102 депутати.
Про це було повідомлено сьогодні головою обласної територіальної виборчої комісії Олегом Івченко в ході пленарного засідання ХVІ сесії обласної ради. Голова обласної ради Сергій Чернов привітав новообраного депутатата побажав успіхів у її громадській діяльності.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив пленарне засідання XVI сесії обласної ради VII скликання.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я