Новини

Під час сьогоднішнього семінару «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм» власним досвідом організації радіомовлення у громадах поділилися радійники Харківщини - Андрій Копитько (Красноград), Ольга Говтва (Ізюм) та Ганна Скрипник (Лозова). Вони пройшли усі етапи створення радіо, та вже працюють у практичній площині над розбудовою інформаційного поля краю.
Як ефективно розмовляти з громадою через радіо та яким має бути місцевий радіо продукт розповів учасникам семінару з розвитку ФМ-радіо в громадах голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов.
У Будинку рад відбувся семінар «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм». Під час заходу член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський розповів про те, як організувати малопотужне FM-мовлення в територіальних громадах області.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у семінарі «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм», що відбувся сьогодні у Будинку рад. Спікерами заходу виступили член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Україні Сергій Костинський та голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов.
У Харкові відбувся семінар «Децентралізація та робота з внутрішньо переміщеними особами: міжнародний досвід і місцева проблематика».
7-8 червня в місті Тульчин проходила Друга всеукраїнська конференція «Культурні та креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території». Учасниками цьогорічної конференції стали понад 200 представників з усіх регіонів України - голови об’єднаних територіальних громад, очільники малих міст та селищ, керівники галузі культури з малих міст.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП