Новини

Під час сьогоднішнього семінару «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм» власним досвідом організації радіомовлення у громадах поділилися радійники Харківщини - Андрій Копитько (Красноград), Ольга Говтва (Ізюм) та Ганна Скрипник (Лозова). Вони пройшли усі етапи створення радіо, та вже працюють у практичній площині над розбудовою інформаційного поля краю.
Як ефективно розмовляти з громадою через радіо та яким має бути місцевий радіо продукт розповів учасникам семінару з розвитку ФМ-радіо в громадах голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов.
У Будинку рад відбувся семінар «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм». Під час заходу член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський розповів про те, як організувати малопотужне FM-мовлення в територіальних громадах області.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у семінарі «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм», що відбувся сьогодні у Будинку рад. Спікерами заходу виступили член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Україні Сергій Костинський та голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов.
У Харкові відбувся семінар «Децентралізація та робота з внутрішньо переміщеними особами: міжнародний досвід і місцева проблематика».
7-8 червня в місті Тульчин проходила Друга всеукраїнська конференція «Культурні та креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території». Учасниками цьогорічної конференції стали понад 200 представників з усіх регіонів України - голови об’єднаних територіальних громад, очільники малих міст та селищ, керівники галузі культури з малих міст.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я